Horké koupací sudy Gotland Swedish

Omlouváme se, webové stránky jsou dočasně v rekonstrukci. Pro ceny sudů a jakékoli jiné dotazy nás kontaktujte na emailu gotland@email.cz a nebo na tel. čísle 777 043 613

Jsme výrobci horkých koupacích sudů. Máme dlouholeté zkušenosti s výrobou, která je ověřena spokojenými klienty. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a soukromých subjektů v rámci Evropy, kteří jsou spokojeni s naší prací. Všechny koupací sudy jsou vyráběny rukama specialistů a zároveň při výrobě koupacích sudů používáme nové moderní technologie. Všechny naše horké koupací sudy jsou testovány a kontrolovány před doručením klientovi.

  Kvalita horkých koupacích sudů

Naše horké koupací sudy vynikají svojí kvalitou a designem. Sudy jsou zpracovány precizní ruční prací, abychom dosáhli toho nejvyššího standardu. Všechny horké koupací sudy jsou zpracovány ze severského dřeva. Naše sudy dodáváme vždy all inclusive. Součástí sudu je vždy: vložka, kamna, rošt do kotle, komín se stříškou, schůdky, držák na nápoje, pádlo pro rozmíchání vody, víko sudu, vodní teploměr a krbové nářadí.

Horký koupací sud

Kontaktujte nás online